Archiwum ‘Bez kategorii’

Zakończenie rundy trampkarzy wraz z turniejem FIFA 18

W dniu dzisiejszym w świetlicy naszego klubu odbyło się zakończenie rundy jesiennej trampkarzy Koszarawy Żywiec.

Read more »

Pożegnaliśmy Pana Czesława

Dziś pożegnaliśmy Pana Czesława Gare, wieloletniego kierownika oraz zawodnika Koszarawy Żywiec.

Read more »

Zmarł Pan Czesław Gara AKTUALIZACJA!

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, iż w dniu dzisiejszym zmarł Pan Czesław Gara.

 Zawodnik, a przede wszystkim  wieloletni kierownik I Drużyny Koszarawy Żywiec. Zapamiętamy go jako rzetelnego i sumiennego człowieka całkowicie oddanego się pracy społecznej w naszym klubie. Do końca wielki kibic swojej Koszarawy. Niech spoczywa w pokoju!

Zarząd oraz członkowie Towarzystwa Sportowego Koszarawy Żywiec wraz z kibicami składa najszczersze kondolencje rodzinie zmarłego.

Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się Mszą Św. w Katedrze NNMP w Żywcu w dniu 14.12.2017 godz. 12:00 skąd nastąpi przejazd autobusem na cmentarz Przemienienia Pańskiego w Żywcu.

W połowie stycznia zaczynami, sparingi znane

15 stycznia do treningów powrócą nasi zawodnicy. Podopieczni Sławomira Białka okres „rozbiegania” wraz z końcem listopada zakończyli.

Read more »

„Brakowało nam napastnika”

Na „gorąco” po zakończeniu rundy jesiennej porozmawialiśmy ze Sławomirem Białkiem, szkoleniowcem Koszarawy, który w pełni nie może być zadowolony z pozycji zespołu na półmetku rozgrywek.

Read more »

Nic nie dający remis

Cukrownik Chybie gościł w ten weekend w Żywcu. Nasza drużyna rywalowi postawiła trudne warunki, ale nie była w stanie go pokonać.

Read more »

W Pruchnej jednak w sobotę

Zmieniony został termin rozegrania meczu w Pruchnej w ostatniej kolejce rundy jesiennej AP-Sport Bielskiej Ligi Okręgowej.

Read more »

Przełamanie w Wilkowicach

Po passie niemocy strzeleckiej nasza drużyna w końcu zdołała pokonać bramkarza rywali. Trzy zdobyte gole zapewniły komplet punktów Koszarawie.

Read more »