Archiwum ‘Sparingi’

Trzy sparingi przed ligą

Już jutro nasza drużyna spotka się na pierwszym treningu po okresie urlopów. Później Koszarawę czekają trzy mecze sparingowe.

Read more »

Zwycięstwo z IV-ligowcem

Dziś w południe nasza drużyna podejmowała towarzysko wyżej usytuowaną drużynę. Do Żywca przyjechał Beskid Skoczów.

Read more »

Sparingowa porażka

Aż do Dąbrowy Górniczej udali się na mecz sparingowy zawodnicy Koszarawy Żywiec. Reprezentant bielskiej „okręgówki” do domów wracał zapewne w nie najlepszych humorach. 

Read more »

Po przerwie gole

W niedzielne przedpołudnie Koszarawa Żywiec zmierzyła się z liderem A-klasy Bielsko-Biała. Czarni Jaworze okazali się być wymagającym przeciwnikiem. 

Read more »

Pierwszy sparing na remis

Dzisiaj w Czechowicach-Dziedzicach nasza drużyna rozegrała pierwszy zimowy sparing. Z Błyskawicą Drogomyśl Koszarawa zremisowała.

Read more »

Znamy rozkład jazdy

Pięć meczów sparingowych przygotował dla swoich podopiecznych Sławomir Białek. Piłkarze Koszarawy zmierzą się m.in. z IV-ligowcami. 

Read more »

Po prostych błędach

Koszarawa Żywiec dziś do Milówki udała się rozegrać swój ostatni test-mecz przed spotkaniem „oficjalnym”. W niedzielę żywczanie zagrają bowiem w Pucharze Polski. 

Read more »

Dwie różne połowy

Pojedynek Koszarawy Żywiec z Borami Pietrzykowice miał nieco zaskakujący przebieg. Beniaminek poniesione przed przerwą straty z nawiązką zdołał odrobić.

Read more »