<
Bez nazwy

Oficjalne zakończenie sezonu

Dzisiaj w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Dębina w Żywcu odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2014/2015 dla I drużyny naszego klubu.

38

„Okręgówka” ze sponsorem tytularnym!

Dzisiaj podczas II Gali Klasy Okręgowej Futbolowe Asy Beskidów została ogłoszona rzecz bezprecedensowa. Od nowego sezonu Bielska Liga Okręgowa będzie istniała pod nową nazwą.

20141004_PK_KD053 (Copy)

Po treningu otwartym

Wczoraj  Tomasz Sala przeprowadził trening otwarty dla wszystkich ochotników chcących spróbować swoich sił w drużynie reprezentującej ligę okręgową. Takich piłkarzy wczoraj pojawiło się czterech, którzy wzięli udział w zajęciach wraz z I drużyną.  

koszarawa_logo

Odszedł od nas Wiktor Duniewiecz

Środowisko piłkarskie doznało dużej straty. Wczoraj zmarł Wiktor Duniewicz – zawodnik, działacz, piłkarski reformator.

21

Zostań zawodnikiem naszego klubu!

Rozgrywki 2014/2015 dobiegły końca. Pora więc myśleć już o kolejnym sezonie w którym to nasza drużyna występować będzie w lidze okręgowej. Z tej okazji nasz klub ogłasza nabór do I drużyny TS Koszarawa.

 

Hałat odkryciem sezonu

gala

Ponad tydzień temu rozgrywki Bielskiej Ligi Okręgowej dobiegły końca. W piątek, podczas II Gali Klasy Okręgowej „Futbolowe Asy Beskidów”, zorganizowanej wspólnie przez portal SportoweBeskidy.pl i Beskidzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, sezon 2014/2015 został podsumowany.

Czytaj więcej »

Oficjalne zakończenie sezonu

Bez nazwy

Dzisiaj w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Dębina w Żywcu odbyło się oficjalne zakończenie sezonu 2014/2015 dla I drużyny naszego klubu.

Czytaj więcej »

„Okręgówka” ze sponsorem tytularnym!

38

Dzisiaj podczas II Gali Klasy Okręgowej Futbolowe Asy Beskidów została ogłoszona rzecz bezprecedensowa. Od nowego sezonu Bielska Liga Okręgowa będzie istniała pod nową nazwą.

Czytaj więcej »

Po treningu otwartym

20141004_PK_KD053 (Copy)

Wczoraj  Tomasz Sala przeprowadził trening otwarty dla wszystkich ochotników chcących spróbować swoich sił w drużynie reprezentującej ligę okręgową. Takich piłkarzy wczoraj pojawiło się czterech, którzy wzięli udział w zajęciach wraz z I drużyną.  

Czytaj więcej »

Odszedł od nas Wiktor Duniewiecz

koszarawa_logo

Środowisko piłkarskie doznało dużej straty. Wczoraj zmarł Wiktor Duniewicz – zawodnik, działacz, piłkarski reformator.

Czytaj więcej »

Ostatnia kolejka okiem eksperta

PISZA O NAS kopia

W przedostatnią sobotę czerwca poznaliśmy spadkowiczów z Bielskiej Ligi Okręgowej. Największa radość zapanowała ostatecznie w Chybiu. Wszystkie rozstrzygnięcia 30. kolejki komentuje dla SportowychBeskidów.pl fachowym okiem Piotr Tymiński, były szkoleniowiec beskidzkich drużyn.

Czytaj więcej »

Zostań zawodnikiem naszego klubu!

21

Rozgrywki 2014/2015 dobiegły końca. Pora więc myśleć już o kolejnym sezonie w którym to nasza drużyna występować będzie w lidze okręgowej. Z tej okazji nasz klub ogłasza nabór do I drużyny TS Koszarawa.

Czytaj więcej »

Porażka na koniec

hali

Meczem z mistrzem przyszło zakończyć obecne rozgrywki Koszarawie Żywiec. W Landeku z miejscową Spójnią nasi zawodnicy sobie nie poradzili.

Czytaj więcej »