Kto wie, jak zakończyłoby się spotkanie w Żywcu, gdyby miejscowa Koszarawa wykorzystała swoje okazje, lub gdyby nie kończyła meczu w ?10?. Faktem jest jednak, że Kuźnia?

? po słabym meczu wraca do Ustronia z trzema punktami. Stwierdzenie, że to zwycięstwo niezasłużone, byłoby mocno przesadzone. Niemniej jednak remis nie było dla nikogo ?krzywdzący?. Ale od początku. Początek spotkania to optyczna przewaga podopiecznych Mateusza Żebrowskiego, którzy swoją przewagę w pierwszym kwadransie gry mogli udokumentować dwukrotnie. Wpierw po uderzeniu z bliskiej odległości Adriana Sikory pewny w bramce był Wojciech Mrok, a następnie piłkę z linii bramkowej wybił Bartłomiej Jakubiec. Owa interwencja byłego zawodnika Drzewiarza Jasienica, która ?  trzeba przyznać była iście fantastyczna ? obudziła żywczan. W 20. minucie Bartosz Sala z 30. metrów pokusił się o uderzenie, piłka?. ostemplowała poprzeczkę. Następnie niewiele do szczęścia zabrakło Mariuszowi Kosiborowi. I gdy wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały, że Koszarawa ten mecz może wygrać, przyjezdni zdobyli bramkę. Zbigniew Krysta z zimną krwią wykorzystał błąd Szymona Gacha. Przed przerwą o uderzenie zza ?16?. pokusił się jeszcze Mariusz Fijak. I o ile było ono efektowne, to już nie efektywne. Do szatni zatem zawodnicy schodzili przy stanie 0:1.

W drugiej połowie można było? ziewać nudą. Najciekawszą sytuacją, a zarazem ? najtragiczniejszą ? była wizyta karetki, która przyjechała po kontuzjowanego Andrzeja Jury. Stoper Koszarawy genialnie zatrzymał Sikorę i uratował swoją drużynę przed utratą bramki. Biednemu wiatr w oczy wieje? W końcówce spotkania kontuzje odniósł także Bartłomiej Jakubiec, a że Tomasz Sala miał już wykorzystane wszystkie zmiany, to żywczanie mecz kończyli w ?10?.

Koszarawa Żywiec ? Kuźnia Ustroń 0:1 (0:1)
0:1 Krysta (25?)

Koszarawa: Mrok ? Jurasz, Jura (73? M. Gach), Jakubiec, Jędrzejas (63? Pępek), Sz. Gach (60? Szymik), Janik (46? Duda), Celej, Fijak, B. Sala, Kosibor
Trener: T. Sala

Kuźnia: Mikler ? Moskala, Żebrowski, T. Czyż, Pala, Brak (83?  Matuszek), Szymala (91? D. Czyż), Krysta, Trybulec (65? Szlajss), Kocot, Sikora (73? Strach)
Trener: Żebrowski