Do niedzielnej potyczki z LKS-em Leśna zakończonej wysoką wygraną naszego zespołu powracamy rozmową z Wojciechem Drewniakiem oraz Mykhailo Lavrukiem, zawodnikami TSK.

Wojciech Drewniak: Jak na pierwszy mecz po przerwie uważam, że zagraliśmy całkiem nieźle mimo kilku błędów. Spotkanie było pod naszą kontrolą i przeważaliśmy przez większość meczu, co zostało skwitowane wysoką wygraną. Ponadto, widoczną różnicę do naszej gry wnieśli testowani zawodnicy i mam nadzieje, że wspólnie po dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym będziemy w stanie powalczyć o miejsce na „pudle” w nadchodzącej rundzie.

Mykhailo Lavruk: W tym meczu dobrze się grało, od samego początku byłem skoncentrowany, aby zdobyć bramkę, ale brakowało mi szczęścia. Ale to nic, najważniejsze, że wygraliśmy. Graliśmy lepiej od pierwszych minut i wzięliśmy grę pod naszą kontrolę. Moim zdaniem 6:0, to dobry wynik pierwszego sparingu. Mamy bardzo dobry zespół, który chce i wie jak grać w piłkę.