Nie sprostała nasza drużyna renomowanemu zespołowi Rekordu. Bielszczanie udzielili lekcję futbolu naszym zawodnikom.

III-ligowiec z Bielska-Białej już po pierwszych pięciu minutach wygrywał… 3:0. Do przerwy Rekord Koszarawie zaaplikował jeszcze cztery trafienia nie tracąc przy tym żadnej. Podopieczni Sławomira Białka tak naprawdę tylko dwukrotnie mogli zagrozić rywalowi. Strzał Mateusza Gacha obronił jednak bramkarz, a Bartłomiej Jakubiec na „wślizgu” uderzył zbyt lekko. Po zmianie stron żywczanie nieco bardziej postawili się rywalowi. Nie zmienia to jednak faktu, że końcowy wynik to 9:1. Jedynego gola dla nas zdobył M.Gach z rzutu karnego po tym, jak w polu karnym faulowany był Mariusz Kosibor. Wcześniej w słupek trafił jeszcze Karol Rozmus

Rekord Bielsko-Biała – Koszarawa Żywiec 9:1 (7:0)
Bramka dla TSK: M.Gach

Koszarawa: Pawlus – Jurasz, Jakubiec, Pępek, Sz.Gach, Lavruk, Janik, M.Gach, Bąk, M. Rozmus, Kosibor oraz Gałuszka, Piecha, Garncarczyk, Piecha, Talik, Rozmus
Trener: Białek