Z „kwitkiem” została odprawiona dziś drużyna Pasjonata. Koszarawa pewnie pokonała rywala i awansowała w ligowej tabeli.

Żywczanie wynik otworzyli po równej godzinie gry, gdy świeżo wprowadzony na boisko Michał Garncarczyk wywalczył rzut karny. Do „11” podszedł Bartłomiej Jakubiec i nie dał szans golkiperowi rywali na skuteczną interwencję. W 78. minucie prowadzenie podwyższył Mariusz Kosibor, który piłkę do siatki skierował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Na 3:0 przymierzył natomiast Maciej Rozmus dla którego była to pierwsza bramka dla TSK.

Wynik, jak i gra Koszarawy może się podobać, lecz trzeba zauważyć, że żywczanie od 40. minuty grali w przewadze jednego zawodnika. Wówczas to golkiper dankowiczan, Dominik Kraus, zagrał piłkę ręką poza polem karnym za co ujrzał cegłę.

Koszarawa Żywiec – Pasjonat Dankowice 3:0 (0:0)
1:0 Jakubiec (60′, rzut karny)
2:0 Kosibor (78′)
3:0 M.Rozmus (88′)

Koszarawa: Gałuszka – Jurasz, Jakubiec, Pępek, Sz.Gach, Lavruk, Janik (59′ Garncarczyk), Drewniak, Bąk (85′ M.Gach), Kosibor, M.Rozmus (90′ K.Rozmus)
 Trener: Białek