Po serii 5 porażek z rzędu I Drużyna przystąpiła do meczu na własnym stadionie z WSS Wisła. Nasi zawodnicy za wszelką cenę chcieli przełamać tak fatalną serię i dobrze zaprezentować się przed własną publicznością. Pierwsza połowa nie przyniosła żadnego roztrzygnięcia, choć to nasi zawodnicy bardziej chcieli zagrozić przyjezdnym. Tuż po przerwie gospodarze dopięli swego zdobywając pierwszą bramkę w 49 minucie. Zdobywcą bramki był Mykhail Lavruk, który właściwie spożytkował podanie Grzegorza Szymika. Nieco ponad kwadrans później było już 2:0. Tym razem Wojciecha Woźniczkę pokonał uderzeniem głową Mateusz Stankiewicz. Na straconą drugą bramkę, WSS odpowiedział znakomicie. Minęła minuta, a Szymon Płoszaj zmusił do kapitulacji Wojciecha Mroka uderzeniem po dalszym słupku. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny.

TS Koszarawa – WSS Wisła 2:1 (0:0)

1:0 Lavruk (49′)
2:0 Stankiewicz (66′)
2:1 Płoszaj (67′)

TS Koszarawa: Mrok – Móll, Sadowski (75′ Piecuch), Piecha, Jurasz, Walkiewicz, Szymik (84′ Bujok), Najfeld, Stankiewicz, Garncarczyk (65′ Hernas), Lavruk Trener: Tomasz Fijak

WSS Wisła: Woźniczka – Jenkner, Boś (66′ Cieślar), Mitręga (75′ Wuwer), Tatara, Adamczyk, Mazurek, Chrapek, Płoszaj, Tomala, Waleczek Trener: Tomasz Wuwer