Już w sobotę swoje mecze w PROFI CREDIT Bielskiej Lidze Okręgowej rozgrywać będą piłkarze Koszarawy, którzy udadzą się po punkty do Cięciny na mecz ze Świtem. Swoje spotkanie rozegrają również juniorzy naszego klubu.

W rundzie jesiennej piłkarze Świtu musieli uznać wyższość żywczan ponosząc porażkę 1:0. Katem LKS’u okazał się Mateusz Gach, który zdobył bramkę w 87 minucie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie w Cięcinie. Koszarawa zajmująca 6. miejsce w ligowej tabeli jest faworytem spotkania z 12. siłą bielskiej „okręgówki”, żywczanie posiadają bowiem siedem „oczek” przewagi na drużyną z Cięciny. Mecz zapowiada się na całkiem niezłe widowisko, gdyż gospodarze będą chcieli odkuć się za zeszłotygodniową porażkę 2:1 z drużyna UKS Maksymilian Cisiec. Koszarawa zaś będzie chciała utrzymać serię siedmiu meczów bez porażki.

Kilka godzin wcześniej, a dokładnie o godzinie 11:00 na własnym stadionie swój mecz rozgrywać będą juniorzy Koszarawy. Podejmą oni zespół z Wilkowic. Ciężko tutaj określić faworyta spotkania, gdyż żywczanie posiadają tylko trzy punkty przewagi nad drużyna z Wilkowic. Poprzedni mecz zakończył się rezultatem 1:1, przez co jeszcze trudniej wyłonić lepszą drużynę. Wiadomo jednak, że do spotkania w lepszym humorze przystąpią zawodnicy z Żywca, gdyż poprzedni mecz wygrali gładko 4:0, Wilkowice natomiast w starciu z Góralem Żywiec poniosły porażkę 0:5. Mecz ten dla obu drużyn będzie kluczowym w walce o utrzymanie. Powyższe aspekty powinny tylko sprawić, iż mecz będzie bardzo dobrym widowiskiem.