Dwie porażki z rzędu przyczyniły się do spadku Koszarawy w ligowej tabeli na miejsce 11. Podopieczni Tomasza Sali w niedzielę o powiększenie swojego dorobku punktowego powalczą na wyjeździe. 

Punktualnie o godzinie 16:00 planowany jest pierwszy gwizdek w Pruchnej, gdzie żywczanie zmierzą się z miejscowym LKS-em. Trenerem naszego najbliższego rywala jest – doskonale znany naszym kibicom – Marcin Bednarek, grający niegdyś dla niebiesko-czarnych. Drużyna Pruchnej, która notabene została okrzyknięta „rewelacją”  poprzedniego sezonu, w tegorocznym rozgrywkach radzi sobie przeciętnie. LKS po siedmiu spotkaniach ma swoim koncie sześć „oczek”, a wiec tyle samo co Koszarawa. Niedzielna konfrontacja będzie zatem starciem ligowych „sąsiadów”. Zabraknie w niej prawdopodobnie Mariusza Fijaka oraz Rafała Zwardonia. Do składu powraca z kolei Damian Berek, grający ostatnio w drużynie juniorów.

– Spotkam się z moim dobrym kolegą Marcinem Bednarkiem. Nie będę mógł w tym spotkaniu prawdopodobnie skorzystać z kluczowego zawodnika, Mariusza Fijaka. W zeszłym sezonie Pruchna wysoko wygrała na Koszarawie. Do rywala podchodzimy z szacunkiem, ale bez żadnych obaw ? zapowiada spotkanie Tomasz Sala, trener żywczan.

 

Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielę do Pruchnej. Start o 16:00

VIII kolejka – 27.09.2014r. (sobota)
16:00 Cukrownik Chybie – Metal-Skałka Żabnica –:–
16:00 MRKS Czechowice-Dziedzice – Zapora Porąbka –:–
16:00 KS Wisła – Beskid Skoczów –:–
16:00 Czarni Jaworze – Maksymilian Cisiec –:–
16:00 Piast Cieszyn – Spójnia Landek –:–
16:00 Świt Cięcina – LKS Bestwina –:–
28.09.2014r. (niedziela)
16:00 Kuźnia Ustroń – Pasjonat Dankowice –:–
16:00 LKS ’99 Pruchna – Koszarawa Żywiec –:–