Pojedynek Koszarawy Żywiec z Borami Pietrzykowice miał nieco zaskakujący przebieg. Beniaminek poniesione przed przerwą straty z nawiązką zdołał odrobić.

Zespół wciąż prowadzony przez Tomasza Salę w pierwszej połowie zdobył dwie bramki. Najpierw po podaniu Mateusza Gacha w sytuacji sam na sam z Rafałem Prochownikiem znalazł się testowany zawodnik, okazji nie zmarnował. Chwilę później ten sam gracz ponownie wpisał się na listę strzelców. Nieźle prezentujący się zespół z Pietrzykowic pogoń za korzystnym wynikiem rozpoczął po zmianie stron. Trzy gole dla beniaminka PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej zdobył kandydat do zasilenia jego szeregów. Kontakt Bory złapały po uderzeniu głową, gdy wygrał pojedynek oko w o oko z bramkarzem był remis, a gdy wykończył dośrodkowanie Koszarawa przegrywała 2:3. Wynik test-meczu ustalił natomiast Michał Socha, który futbolówkę skierował do ?pustaka?, wcześniej poprzeczkę ostemplował Sebastian Midor.

Koszarawa Żywiec – Bory Pietrzykowice 2:4 (2:0)

Koszarawa: Stasica (testowany zawodnik) – Kupczok, Jakubiec, Pępek, Zwardoń, Celej, Janik, Kozieł, M.Gach, Tomaszek, testowany zawodnik oraz Hankus, testowany zawodnik