Dobiegła końca przygoda piłkarska w grupach młodzieżowych Koszarawy dla pięciu zawodników. Jakie są ich plany na przyszłość?

Po ukończeniu wieku juniora z klubu odchodzą Łukasz Miodoński oraz Bartłomiej Krasny. Swoich sił w pierwszej drużynie latem planują spróbować Marcin Gustyński, Grzegorz Szymik oraz Piotr Jakubiec.

 

20140510_PK_KD136

Gustyński jest wychowankiem Czarnych-Góral Żywiec jednak już od wielu lat zakłada trykot Koszarawy. Jego nominalną pozycją jest środek pomocy. Cechuje się dużym przeglądem pola, nieustępliwością oraz świetną lewą nogą. Swego czasu były szkoleniowiec pierwszej drużyny żywczan – Zbigniew Skórzak – powoływał go na treningi w trakcie przygotowań do rundy, jednak nie wystąpił jeszcze w żadnym oficjalnym spotkaniu.

 

 

 

 

 

20140510_PK_KD138 Szymik to urodzony napastnik. Wyróżnia go niebywała szybkość oraz umiejętność odnajdywania się w polu karnym przeciwnika. Wychowanek naszej drużyny ma również propozycję z innych klubów. Decyzja gdzie będzie występować wciąż nie jest jasna. Miejmy nadzieję, że zostanie na al. Wolności.

 

 

 

 


20140510_PK_KD137Jakubiec większość sezonu spędził na pozycji stopera, ale śmiało może także występować jako defensywnych pomocnik. Dzięki swoim warunkom fizycznym wygrywa większość pojedynków główkowych.

 

 

 

 

LO u19

PozycjaKlubPPts