W sezonie 2020/2021 nasze drużyny juniorów i juniorów młodszych zaprezentowała się następująco:

JUNIORZY
Drużyna naszych Juniorów w zakończonym sezonie 2020/2021 zajęła w swoich rozgrywkach ligowych 9 pozycje. Gromadząc na swoim koncie 29 pkt. Juniorzy zanotowali 8 zwycięstw, 5 remisów, 13 porażek. Bilans bramkowy to 48:77.
Zakończone rozgrywki Juniorów podsumowuje trener prowadzący Mateusz Hernas:
„Pierwsza runda z różnych powodów była słaba w naszym wykonaniu. Najbardziej doskwierały nam braki kadrowe i zwyczajny pech. W kilku meczach sam jako trener popełniałem błędy poprzez złe decyzje. Dały się we znaki mój brak doświadczenia i słaba znajomość ligi. To wszystko sprawiło, że znaleźliśmy w strefie spadkowej. Całej drużynie nie brakowało jednak ambicji i każdy miał świadomość w jakim klubie gra. Wyciągneliśmy odpowiednie wnioski, zrobiliśmy postęp i zbudowaliśmy zespół, z którym każdy się liczy. Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest miejsce w środku tabeli na koniec sezonu i zbudowanie serii 9 meczów bez porażki. Ogromne słowa uznania dla zawodników, bo wykonali kawał dobrej roboty i właśnie dzięki nim mogliśmy spełnić założony cel przed startem rozgrywek, jakim było utrzymanie w lidze.”
JUNIORZY MŁODSI
Drużyna Juniorów Młodszych sezon zakończyła na pozycji 2, gromadząc na swoim koncie 15 pkt. Drużyna zanotowała 5 zwycięstw, 0 remisów oraz 3 porażki. Bilans bramkowy to 33:25.
Zakończone rozgrywki Juniorów Młodszych podsumowuje trener prowadzący Grzegorz Szymik:
„Sezon zakończyliśmy na 2 miejscu ustępując jedynie drużynie SMS Żywiec. Co do sezonu uważam ze mimo kiepskiego początku był udany cieszy że wyciągaliśmy wnioski z błędów które popełnialiśmy w obronie i były spotkania gdzie zagraliśmy na zero z tyłu. Cieszy fakt ze paru zawodników już gra w juniorach starszych a jednemu Arturowi Pilarczykowi zadebiutować w pierwszej drużynie gdzie mógł zagrać co ciekawe ze mną na jednej stronie aż człowiek poczuł się staro”