Na popularnej „Górce” w Bielsku-Białej juniorzy Koszarawy rozegrali pierwszy sparing podczas zimowego okresu przygotowawczego.

Rywalem żywczan był miejscowy BKS. Rówieśnicy z Bielska – notabene ligowy rywal naszych juniorów – dziś okazał się być rywalem przede wszystkim skuteczniejszym. Gospodarze pokonali Koszarawę 3:1. – Do przerwy graliśmy mocniejszym składem i wyglądało to naprawdę dobrze. W drugiej połowie daliśmy szansę młodszym chłopakom, a dwa gole straciliśmy w samej końcówce. Trzeba jednak podkreślić, że był to tylko i wyłącznie sparing, więc wynik był sprawą drugorzędną. Należy pochwalić również BKS za warunki w których przyszło nam zagrać – ocenił Tadeusz Łukańko, szkoleniowiec naszych młodych futbolistów.

Jedyną bramkę dla Koszarawy zdobył Marcel Ormaniec finalizując akcję całego zespołu.

BKS Stal Bielsko-Biała – Koszarawa Żywiec 3:1 (0:1)

Koszarawa: Jeżewski (Łukaszek) – Michałowski (Pyjas), K.Piecha, R.Piecha (Rusin), Płonka, Talik, Bąk  (Nosalik), Dunat (Mrzygłód), Ormaniec, Kijas (Kamiński), Jakub Bargiel