Z wielką przyjemnością informujemy, że w nadchodzącym sezonie przy al. Wolności występować będzie król strzelców żywieckiej A-klasy.

Mateusz Hernas, bo o nim mowa, był jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników tego lata przez inne kluby. Po świetnym sezonie w Koszarawie Babia Góra, dla której zdobył 41 bramek zostając królem strzelców A-klasy, 22-letni napastnik zdecydował się, że w tegorocznych rozgrywkach będzie grał dalej w Koszarawie, tyle że w tej z Żywca.

Chciałem dołączyć do klubu, który da mi możliwość rozwoju i walki o najwyższe cele. Koszarawa Żywiec jest bez wątpienia taką drużyną, drzemie w niej spory potencjał i wierzę w nasz sukces. Cieszy mnie także fakt, że mogę stać się częścią klubu z tak bogatą historią i tradycjami. Mój cel na najbliższy sezon jest prosty – chcę dać drużynie to co najlepsze wspomagając siłę ofensywną i walczyć w każdym meczu o komplet punktów. Mam nadzieję, że już od pierwszej kolejki będę mógł pokazać na co mnie stać – powiedział nasz nowy zawodnik.