Jeszcze tylko trzy mecze rozegra Koszarawa w roku 2015. Już jutro do Żywca zawita drużyna z Leśnej, z którą nasi zawodnicy będą rywalizowali o ligowe punkty, w ramach 15. kolejki PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej.

CO CIEKAWEGO?

? To pierwszy dla drużyny LKS Leśna sezon na szczeblu Bielskiej Ligi Okręgowej. Beniaminek w swoim debiutanckim sezonie radzi sobie przyzwoicie, gromadząc w 14. meczach adekwatnie tyle samo „oczek”.

? Najlepszym strzelcem naszego jutrzejszego rywala jest Maciej Sowa, autor dziewięciu trafień.

? Zarówno Koszarawa, tak i Leśna do środowego meczu przystąpią podbudowani zwycięstwami odniesionymi w poprzedniej kolejce. Żywczanie w Kobiernicach pokonali tamtejszą Sołę, natomiast Leśna wygrała w derbach z Maksymilianem Cisiec 2:1.

NA KOGO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

? Mariusz Kosibor (Koszarawa): Nie ma ostatnio dobrej passy najlepszy napastnik naszego klubu. 31 letni zawodnik ostatni raz ze strzelenia gola cieszył się… 19 września w meczu z Cukrownikiem Chybie. Kibice w Żywcu w dalszym ciągu wierzą jednak w umiejętności i przełamanie byłego snajpera GKS-u Radziechowy-Wieprz.

? Marcin Wróbel (Leśna): Wychowanek Jeleśnianki Jeleśnia dla którego jest to pierwszy sezon w bielskiej „okręgówce”, dobrze wkomponował się do zespołu z Leśnej. W tym sezonie 18 latek już czterokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.

OSTATNI RAZ?

Koszarawa i Leśna jeszcze nie spotkały się ze sobą w meczu ligowym.

KOGO ZABRAKNIE?

Tomasz Sala na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług Marka Jędrzejasa, którego w tym sezonie na boisku już nie zobaczymy. Pod znakiem zapytania stoi również występ Andrzeja Jury narzekającego na ból stopy.

Trenerzy: Koszarawa: Tomasz Sala ? Leśna: Sebastian Szymala

Sobota, 11.11.2015 r. g. 13:00  Koszarawa Żywiec ? LKS Leśna