W dniu wczorajszym nasza pierwsza drużyna podejmowała na własnym stadionie lidera ligi Błyskawice Drogomyśl. Mecz zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:3.  Mimo braków kadrowych drużyna zagrała bardzo ambitnie. Wynik spotkania otworzył już po kilku sekundach gry Sebastian Sadowski, który po centrze w pole karne wykorzystał gapiostwo defensorów. Po pierwszych 45. minutach gospodarze schodzili do szatni przy wyniku 1:0. Drużyna prowadzona Błyskawicy na przekroju całego meczu była ekipą zdecydowanie lepszą, ale przez długi czas brakowało jej skuteczności. Trzeba jednak przyznać, że fantastycznie w bramce spisywał się Wojciech Mrok. Lider Ligi Okręgowej Skoczowsko-Żywieckiej po zmianie stron potwierdził, że zasługuje na miejsce, które zajmuje w tabeli. Przyjezdni w 65. minucie doprowadzili do wyrównania za sprawą Alana Pastuszaka, który znakomicie sfinalizował dośrodkowanie z lewego skrzydła. Wkrótce Błyskawica przypieczętowała swoje (zasłużone) zwycięstwo. W 71. minucie Mroka pokonał Mariusz Saltarius, natomiast końcowy wynik ustalił uderzeniem z najbliższej odległości Krzysztof Koczur.

TS Koszarawa  – Błyskawica Drogomyśl 1:3 (1:0)

1:0 Sadowski (1′)
1:1 Pastuszak (65′)
1:2 Saltarius (71′)
1:3 Koczur (79′)

TS Koszarawa: Mrok – Jurasz, Jakubiec (63′ Pilarczyk), Móll, Sadowski, Walkiewicz, Stankiewicz, Szymik (80′ Cader), Nejfeld, Widzyk, Talik Trener: Tomasz FijakBłyskawica Drogomyśl: Michałowski – Ułasewicz (70′ P. Szołtys), Saltarius, B. Bawoł, Wysiński (Jasiński), M. Bawoł (46′ Król), Rychlik, Bartosz Szołtys (46′ Bartłomiej Szołtys), Krzempek, Pastuszak (88′ Wałaski), Koczur Trener: Krystian Papatanasiu