W Landeku trampkarze starsi żywieckiej Koszarawy rozgrywali swój ostatni mecz w rundzie jesiennej. Pomimo fatalnej aury, nasi piłkarze zaprezentowali się ze znakomitej strony.

Z wysokiego „C” rozpoczęli spotkanie podopieczni Rafała Sali. Po zespołowej akcji, piłkę w siatce umieścił Remigiusz Mrózek. W odpowiedzi gracze Spójni Landek próbowali zagrozić „świątyni” strzeżonej przez Artura Łukaszka, jednak nadaremno. Koszarawa dominowała przez całą pierwszą połowę, co, wpisując się na listę strzelców, udowodnili Piotr TalikSzymon Nowak oraz ponownie Mrózek. Po przerwie krótkotrwałą dominację dwoma golami okrasili gospodarze. Wpierw po niefrasobliwości obrońców Koszarawy, Spójnia nie dała szans Łukaszkowi na skuteczną interwencję, a chwilę później po zagraniu z rzutu rożnego strzałem z główki, w samo „okienko” popisał się pomocnik zespołu z Landeka.
Po dwóch straconych bramkach żywczanie ponownie przejęli inicjatywę, której nie oddali już do ostatniego gwizdka arbitra. Dobrą grę zespołu przypieczętował Adam Ryszka, który zdobył „hat-tricka”. Pod koniec spotkania korzystny wynik pozwolił na wprowadzenie małych zmian w ustawieniu. Przyniosło to efekt, ponieważ dwoma asystami popisał się nasz stoper Filip Liczewski, dogrywając najpierw piłkę do Ryszki, a w samej końcówce do drugiego stopera, Krzysztofa Piechy, który zdobył bramkę po precyzyjnym uderzeniu zza 16-tki.

Spójnia Landek –  Ts Koszarawa Żywiec 2:9 (0:4)
 0-1  R. Mrózek
0-2  P. Talik
0-3  P. Talik
0-4  Sz. Nowak
1-4  …
1-5  A. Ryszka
1-6 A. Ryszka
2-6  …
2-7  R. Mrózek
2-8  A. Ryszka
2-9  K. Piecha

Koszarawa: A. Łukaszek – T. Cieśla K. Piecha F. Liczewski F. Jakubiec (K. Widzyk 46′) – K. Sułowicz Sz. Biegun A. Ryszka Sz. Nowak R. Mrózek – P. Talik (D. Pyclik 35′)
Trener: Sala