Po dwóch i pół roku spędzonych przy al. Wolności na odejście z Koszarawy zdecydował się Wojciech Mrok.

Golkiper ma za sobą bardzo udany sezon. Bo choć drużyna spisywała się przeciętne on sam prezentował bardzo wysoką formę, niejednokrotnie ratując nasz zespół z „opałów”. Nic więc dziwnego, że „specjalista od rzutów karnych” – bo taką łatkę przyklejono mu w lokalnych mediach – tego lata przykuł uwagę klubów z wyższych lig. 

W nadchodzących rozgrywkach Wojciech Mrok będzie występował w IV-ligowym Drzewiarzu Jasienica. W imieniu całego klubu dziękujemy naszemu wychowankowi za wkład wdrożony w rozwój całego Towarzystwa, życząc jednocześnie powodzenia na wyższym szczeblu rozgrywkowym. 

Odejście Mroka jest piątym pożegnaniem w szeregach Koszarawy podczas letniego okienka transferowego. Nowych „twarzy” póki co nie widać, ale wkrótce ma to ulec zmianie. – Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zespół odpowiednio wzmocnić. Na sobotnim sparingu z Beskidem Skoczów pojawi się kilku zawodników testowanych. Wówczas będziemy na pewno mądrzejsi. Nie ukrywam jednak, że chcielibyśmy dopełnić wszelkich formalności jeszcze przed startem sezonu – powiedział Arkadiusz Oczko, kierownik I drużyny.