Podczas wczorajszych Dni Żywca główną atrakcją dla publiczności była możliwość spotkania się z reprezentantem Polski, Tomaszem Jodłowcem. Pod Grojcem obecna była delegacja naszego klubu.

Tomasz Jodłowiec to wychowanek Koszarawy, który obecnie występuje w Legii Warszawa. Przedwczoraj wrócił do kraju z Francji, gdzie wspólnie z reprezentacją dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Urodzony w Przyborowie piłkarz wystąpił we wszystkich pięciu spotkaniach biało-czerwonych. Wczoraj spotkał się z najmłodszymi piłkarzami Koszarawy. – Dzieciaki były podekscytowane spotkaniem z kimś, kogo na co dzień mogą oglądać tylko i wyłącznie w telewizji. Tomek [Jodłowiec, przy.red.] jest nie tylko przykładem świetnego sportowca, ale przede wszystkim wzorem do naśladowania. Myślę, że moi podopieczni na długo zapamiętają wczorajsze spotkanie – powiedział w rozmowie z nami Rafał Hałat, trener żaków naszego klubu.

Udział w spotkaniu wzięło siedmiu naszych najmłodszych piłkarzy – Kevin oraz Dawid Rodak, Jacek oraz Jakub Bieda, Kacper Biegun, Adrian Ujmiak oraz Adam Sewera. Obecni byli również zawodnicy z Akademii Młodych Talentów.

Wkrótce na naszych łamach więcej zdjęć z wczorajszego wydarzenia.