Jutrzejsze spotkanie Koszarawy, będzie pierwszym przed własną publicznością w tym roku. Do Żywca zawita drużyna z Czechowic-Dziedzic.

CO CIEKAWEGO?

? Najbliższa sobota będzie okazją do debiutu przed własną publicznością dla naszych dwóch nowych zawodników – Kamila Kozieła oraz Zbigniewa Kupczoka, którzy oficjalnie w barwach TSK-a wystąpili już tydzień temu, ale na boisku Górala.

? Koszarawa z MRKS-em w bielskiej „okręgówce” w XXI w. spotkała się dziewięć razy. Pięć razy zwyciężali żywczanie, trzy razy dorobek punktowy powiększał zespół z Czechowic. Remis padł zaledwie raz.

? Podopieczni Marcina Biskupa do Żywca przyjadą w osłabionym składzie, ale za to z Mateuszem Żyłą, który po długiej kontuzji zimą wznowił treningi.

Tomasz Sala nie będzie mógł skorzystać tylko z Andrzeja Jury. Nasz obrońca narzeka na uraz kolana.

NA KOGO ZWRÓCIĆ UWAGĘ?

? Przemysław Jurasz (Koszarawa): 21-latek był najjaśniejszą postacią zeszłotygodniowych derbów Żywca. Dzięki swojej zawziętości i ambicji wygrał wiele pojedynków 1 na 1. Nasz defensor niejednokrotnie włączał się również do akcji ofensywnych.

? Mateusz Żyła (MRKS): Były pomocnik m.in. Podbeskidzia Bielsko-Biała z całą pewnością jest najbardziej wartościowym zawodnikiem naszych rywali. Sam w pojedynkę potrafi odmienić obliczę spotkania. Udowodnił to przed tygodniem zapewniając remis MRKS-owi w doliczonym czasie gry.

OSTATNI RAZ?

Ostatnie spotkanie zakończyło się dramtycznym zwycięstem Koszarawy 3:2.

Sobota, 26.03.2015r. g. 13:00  Koszarawa Żywiec ? MRKS Czechowice-Dziedzice