W Bielsku-Białej swój ostatni mecz kontrolny rozegrała żywiecka Koszarawa. Reprezentant Bielskiej Ligi Okręgowej zaprezentował się z dobrej strony.

Bez kilku podstawowych zawodników przystąpiła Koszarawa do spotkania z Zaporą. Tomasz Sala nie mógł skorzystać z kontuzjowanych – Mariusza Fijaka, Andrzeja Jury, Grzegorza Szymika i Michała Dudy – oraz zawodnika, którego zatrzymały inne sprawy – Wojciecha Gruszki. To jednak żywczanie od samego początku dyktowali tempo gry, szybko wychodząc na prowadzenie. Sytuację sam na sam z bramkarzem wykorzystał świetnie grający przez całe spotkanie, Robert Mrózek. Podwyższyć wynik mógł Rafał Hałat, ale bramkarz Zapory popisał się fantastyczną interwencją. W odwecie pewnym chwytem wykazał się Jakub Gałuszka, który przeciął groźne dośrodkowanie. Przed przerwą Michał Tomaszek błysnął genialnym podaniem do Marka Jędrzejasa, a jego strzał z prostego podbicia obronił golkiper. Po zmianie stron wiele się nie zmieniło – przeważała Koszarawa – choć i Zapora miała swoje okazje. Za każdym razem, bez wyjątku pewny w bramce był zmieniający w przerwie Gałuszkę, Wojciech Mrok. Skuteczniejsi byli za to żywczanie, którzy dobrą grę okrasili dwiema bramkami. Wpierw Bartosz Sala wykorzystał podanie… „piętką” testowanego zawodnika, a następnie ponownie Sala zwieńczył centrę w pole karne Hałata.

Koszarawa Żywiec – Zapora Wapienica 3:0 (1:0)
Bramki: 2 – B. Sala, Mrózek

Koszarawa: Gałuszka (Mrok) – Zwardoń, Jakubiec, Domżał, Jędrzejas, Mrózek, testowany zawodnik, Tomaszek, B. Sala, testowany zawodnik, Hałat oraz Berek. Barcik, Gustyński
Trener: T. Sala