W starciu zespołów, które od początku sezonu zawodzą, lepsi okazali się goście. Koszarawa Żywiec zdobyła w Chybiu pierwsze punkty. Kibice byli świadkami hat-tricka.

Pierwszą z trzech bramek Rafał Hałat zdobył już w 8 minucie wygrywając pojedynek sam na sam z Romanem Nalepą, po znakomitym podaniu Mariusza Fijaka. Chwilę później mogło być już 0:2. Dwójkowa akcja Michał Duda ? Hałat została jednak zmarnowana przez tego drugiego. W odwecie bardzo groźne z okolic 30 metra uderzał Witold Wawrzyczek, ale czujny był Jakub Gałuszka. Druga odsłona spotkania rozpoczęła się od kuriozalnej sytuacji. W polu karnym Koszarawy doszło do starcia Andrzeja Jury z zawodnikiem Cukrownika. Sędzia bez wahania zagwizdał i sięgnął po kartkę i gdy wszyscy myśleli, że będzie rzut karny ?żółtko? ujrzał.. piłkarz z Chybia za symulowanie. Chwilę później arbiter podyktował rzut karny? żywczanom. Faulowany był Grzegorz Szymik, a pewnie przymierzył Hałat. Następnie dobrej okazji do zniwelowania strat nie wykorzystał Rafał Szczygielski. W 75 minucie Hałat skompletował tercet goli. Daleki ?kros? Jury świetnie przyjął Duda, który piłkę jak na ?tacy? wystawił wychowankowi Koszarawy. 18-latek takich okazji nie zwykł marnować. W końcówce spotkania wynik podwyższyć mógł Bartłomiej Jakubiec oraz Szymon Barcik, ale zabrakło troszkę szczęścia. W Cukrowniku zagrożenie stwarzał Wawrzyczek, ale Gałuszka błędu nie popełnił.

Cukrownik Chybie ? Koszarawa Żywiec 0:3 (0:1)

0:1 Hałat (8?)

0:2 Hałat (49? k.)

0:3 Hałat (75?)

Cukrownik: Nalepa – Ułasewicz, Wawrzyczek, Ł.Kajstura, Skowronek, Janulek (58′ Poloczek), Miłek (46′ Labza), Neter (75′ A.Stokłosa), Suchan, Zygma, Szczygielski.
Trener: Myśliwiec

Koszarawa: Gałuszka ? Zwardoń, Jura, Jakubiec, Hankus, Dziedzina (79? Gustyński), Fijak, Gruszka, Duda (83? Barcik), Szymik (60? Janik), Hałat