Krótko przed zakończeniem rozgrywek Bielskiej Ligi Okręgowej w sezonie 2013/2014 zapraszamy wszystkich kibiców i czytelników „Sportowych Beskidów” do udziału w plebiscycie na najlepszego piłkarza sezonu.

To jednocześnie okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Z wielką przyjemnością informujemy, że wśród „15” nominowanych znalazł się zawodnik Koszarawy, Damian Zyzak! By wziąć udział w plebiscycie, który potrwa do 25 czerwca br. należy wysłać e-maila na adres konkurs@sportowebeskidy.pl ze wskazaniem na Zyzaka. W wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz numer kontaktowy.

 

baner850x160px

Dla uczestników  zabawy przewidziano atrakcyjne nagrody. Dwóm osobom zostanie przekazane podwójne zaproszenia VIP na dowolnie wskazany mecz derbowy drużyn z województwa śląskiego w nadchodzącym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Ponadto, SportoweBeskidy.pl przewidziały wyjątkowo atrakcyjną niespodziankę, której szczegóły zdradzone zostaną niebawem. Dwóch nagrodzonych kibiców weźmie także udział w Gali, którą wspólnie z Beskidzkim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, portal zorganizuje już w sobotę 28 czerwca br. w Hotelu Dębowiec w Bielsku-Białej. Wszystkie rozstrzygnięcia, również to podlegające niniejszemu głosowaniu, ogłoszone zostaną właśnie podczas wspomnianej uroczystości.

 

10397251_885370864811718_3929508834186972659_o

 

Lista nominowanych zawodników w kategorii ?Najlepszego piłkarza klasy okręgowej w opinii kibiców? w sezonie 2013/2014? (kolejność alfabetyczna):

Łukasz Błasiak (napastnik, Pasjonat Dankowice)

Szymon Byrtek (pomocnik, GKS Radziechowy-Wieprz)

Michał Chrysteczko (napastnik, LKS ?99 Pruchna)

Marcin Jaworzyn (napastnik, Beskid Skoczów)

Mariusz Kosibor (napastnik, GKS Radziechowy-Wieprz)

Dominik Natanek (napastnik, Metal Skałka Żabnica)

Andrzej Nowakowski (bramkarz, Metal Skałka Żabnica)

Wojciech Padło (pomocnik, Beskid Skoczów)

Łukasz Rajda (napastnik, Soła Kobiernice)

Wojciech Sadlok (pomocnik, Pasjonat Dankowice)

Salaheddine Sibouih (obrońca, Beskid Skoczów)

Adrian Sikora (napastnik, Kuźnia Ustroń)

Piotr Trzop (napastnik, GKS Radziechowy-Wieprz)

Damian Zyzak (obrońca, Koszarawa Żywiec)

Mateusz Żyła (napastnik, MRKS Czechowice-Dziedzice)

Zapraszamy na Sportowe Beskidy!