Wczoraj w świetlicy klubu odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków TS Koszarawa.

W pierwotnym terminie ? o godzinie 17:00 ? zebranie nie mogło odbyć się z powodów formalnych. Na sali nie zebrało się 50 procent członków, a co za tym idzie nie uzyskano kworum. W drugim terminie ? o godzinie 17:30 ? zebranie było już prawomocne.

Jako pierwszy przemówił prezes zarządu, Janusz Wiwatowski, który złożył raport o sytuacji finansowej oraz organizacyjnej naszego klubu. ? Nasze finanse są stabilne. Wszelkie zobowiązania są spłacane na bieżąco. Ponadto wreszcie udało się spłacić dług zaciągnięty jeszcze po awansie do III ligi ? zauważył. ? Nie zmienia to jednak faktu, że w dalszym ciągu poszukujemy sponsorów, partnerów czy społeczników, aby w klubie było jeszcze lepiej ? dodał.

Na sam koniec odbyły się rozmowy na temat sytuacji I drużyny. ? Chciałbym, abyśmy byli w następnym sezonie mocniejsi i dołożymy starań żeby tak było ? powiedział prezes. O głos został również poproszony trener, Sławomir Białek. ? Poczyniliśmy już pewne starania, aby kadrę na nowy sezon wzmocnić. Zrobimy wszystko żeby kibiców zadowolić.