I drużyna przed własną publicznością uległa przyjezdnym z Rajczy.  Mecz zakończył się wynikiem 1:2 dla Soły Rajcza. Już w 10 minucie goście wyszli na prowadzenie zdobywając bramkę po dośrodkowaniu Marcina Lacha. Obie drużyny dążyły  do zdobycia bramek. Wojciech Mrok uwijał się między słupkami po uderzeniach Daniela Lacha, Tomasza Franusika i Kacpra Gąsiorka, zaś po przeciwnej stronie boiska pokonać nie dał się Andrzej Nowakowski, któremu zagrażali Michał Talik celujący z kąta, Krzysztof Walkiewicz z dystansu, czy wreszcie Grzegorz Szymik z rzutu wolnego. W 48. minucie rajd przeprowadziłMateusz Balcarek, podał do Sanetry, który został w „16” sfaulowany. Wybornej szansy na bramkę numer 2 dla przyjezdnych nie zaniechał T. Franusik. Koszarawa usiłowała do meczu powrócić. Walkiewicz i Mykhailo Lavruk strzelali niecelnie, ale w 77. minucie Mateusz Stankiewicz zamienił rzut rożny na gola kontaktowego. Do końca spotkania nasi zawodnicy starali się doprowadzić do wyrównania, jednak te starania nie przyniosły zamierzonego celu.

TS Koszarawa – Soła Rajcza 1:2 (0:1)

0:1 Sanetra (10′)
0:2 T. Franusik (48′, z rzutu karnego)
1:2 Stankiewicz (77′)

TS Koszarawa: Mrok – Szymik, Jakubiec, Piecha, Móll, Walkiewicz, Nejfeld, Stankiewicz (85′ Pawlus), Bujok (65′ Cader), Lavruk, Talik (65′ Hernas) Trener: Tomasz Fijak

Soła Rajcza: Nowakowski – Tomala, P. Błasiak, Zawada, M. Balcarek, D. Lach, T. Franusik, F. Ficoń (88′ K. Błasiak), M. Lach (80′ J. Ficoń), Gąsiorek, Sanetra Trener: Sebastian Gierat