Wczoraj w godzinach wieczornych Koszarawa pozyskała nie tylko nowego trenera -Tomasza Salę – ale i dwóch zawodników. Obaj dołączyli do naszego klubu na zasadzie transferu definitywnego.

Sławomir Raczek oraz Damian Berek zasilili szeregi Koszarawy. Obaj od dłuższego czasu przygotowywali się z żywczanami do sezonu 2014/2015, a wczoraj oficjalnie stali się częścią kadry naszego klubu.

Raczek to golkiper występujący ostatnio w KS Wisła. Wychowanek SMS ŻAPN występował już niegdyś w barwach Koszarawy. Miało to miejsce w sezonie 2011/2012, a konkretnie w rundzie wiosennej. Po zakończeniu rozgrywek 21-latek przeniósł się do klubu KS Żory.

Berek obserwowany pod kątem przydatności do drużyny przez ówczesnego trenera, Piotra Ozaista był od początku okresu przygotowawczego. Zabłysnął również w oczach obecnego szkoleniowca, Tomasza Sali, który stwierdził, że będzie mu potrzebny przy budowie nowej drużyny. 18-latek najlepiej czuje się na prawej obronie, ale i z grą, jako defensywny pomocnik nie ma problemów. Dotychczas był zawodnikiem Czarnych-Góral Żywiec.

Na dniach Koszarawę zasilą kolejni zawodnicy.