I Drużyna przerwała serię 7 meczów bez porażki.

Serię tą przerwali zawodnicy Drogomyśla, którzy pokonali naszą drużynę 2:0. Mecz rozpoczął się dla nas katastrofalnie, ponieważ już w pierwszej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Bartosz Szołtys prostopadłym podaniem zaskoczył naszą defensywę, zaś Marcin Jasiński sytuacji sam na sam z Wojciechem Mrokiem nie zmarnował.

Minął kwadrans, a piłkarze prowadzeni przez Krystiana Papatanasiu wygrywali już 2:0. Po dalekim wrzucie futbolówki z autu Błażej Bawoł z najbliższej odległości dopełnił formalności. W drugiej połowie ruszyliśmy do odrabiania strat, niestety w tym dniu musieliśmy uznać wyższość gospodarzy. W tym meczu w naszej drużynie zadebiutował nowy zawodnik Radoslaw Molin. Szwedzki napastnik występujący do niedawna w FC Rosengård, który dołączył do naszego zespołu. Serdecznie witamy i życzymy udanych występów.

Błyskawica Drogomyśl – TS Koszarawa 2:0 (2:0)

1:0 Jasiński (1′)
2:0 Bawoł (15′)

Błyskawica Drogomyśl: Michałowski – Saltarius, Halama, Wysiński, Brachaczek (79′ Byrczek), M. Bawoł (76′ Świńczyk), Wałaski, Jasiński (81′ P. Szołtys), Bartosz Szołtys (70′ Bartłomiej Szołtys), B. Bawoł, Koczur Trener: Krystian Papatanasiu

TS Koszarawa: Mrok – Jurasz, Piecha, Móll, Szymik, Sadowski (46′ Pilarczyk), Bujok, Stankiewicz, Walkiewicz (82′ Cader), Talik (70′ Hernas), Garncarczyk (46′ Molin) Trener: Tomasz Fijak