W sobotę Koszarawa pokonała w swoim pierwszym kontrolnym spotkaniu Sokół Buczkowice 3:1. Autorem jednego z trafieniem był Grzegorz Szymik.

Pierwszy sparing za nami. Brakowało kilku zawodników, ale wygraliśmy. Jestem pozytywnie nastawiony i liczę, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie coraz lepiej – powiedział po meczu Grzegorz Szymik. Koszarawa z Sokołem wygrała 3:1, wynik ustanowił właśnie 19-latek, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem rywali – W jakiej jestem formie? Ciężko na razie jest mi to ocenić. Mocno wszyscy pracujemy, abyśmy w optymalnej dyspozycji byli gdy rozpocznie się runda rewanżowa– dodaje Szymik.

Za Koszarawą pierwszy miesiąc przygotowań do wiosennych zmagań – Można być optymistą. Każdy daje z siebie maksimum. Wiemy, że trzeba być odpowiednio przygotowanym, wszak czekają nas ważne spotkania i nie bedzie miejsca na jakieś wahania formy. Musimy punktować, aby utrzymać „okręgówkę” w Żywcu – kończy nasz zawodnik.

Podopieczni Tomasza Sali swój drugi tegoroczny sparing rozegrają dzisiaj. Rywalem żywczan będzie IV ligowy GKS Radziechowy-Wieprz.