Mecz w Kobiernicach przez wzgląd na kilka faktów zapowiadał się na bardzo ciekawy. Pikanterii spotkaniu dodawała osoba Zbigniewa Skórzaka, obecnego szkoleniowca miejscowej Soły, który przez lata pracował w przyjezdnej Koszarawie Żywiec.

Zgodnie z przewidywaniami pojedynek Zbigniewa Skórzaka ze swoją byłą drużyną był niezwykle interesujący. Od pierwszego gwizdka arbitra na boisku działo się wiele. Już w pierwszym kwadransie gry Koszarawa mogła dwukrotnie objąć prowadzenie. Szczęścia jednak zabrakło kolejno Bartoszowi Sali oraz Mariuszowi Kosiborowi. Chwil kilka później odpowiedziała Soła groźnym uderzeniem Jarosława Ścieszki. To co nie udało się owemu zawodnikowi, powiodło się jego koledze, Oskarowi Kojderowi, który wykorzystał akcję całego zespołu. Odpowiedź podopiecznych Tomasza Sali była natychmiastowa. Po dośrodkowaniu Bartosza Sali z rzutu rożnego piłkę głową do siatki posłał Wojciech Gruszka. Do szatni obie drużyny po 45. minutach schodziły zatem przy wyniku 1:1.

Druga odsłona spotkania, zważywszy na niezadowalający nikogo wynik, zapowiadała się równie ciekawie. I tak rzeczywiście było. Podobnie, jak w pierwszej, tak i w drugiej połowie optyczną przewagę na boisku posiadała Koszarawa, która swoją przewagę mogła udokumentować w minucie 55. Szymon Gach zbyt długo jednak zwlekał z uderzeniem. Podobnie jak i Kosibor, który w tym kwadransie dwukrotnie znalazł się w wybornych sytuacjach do strzelenia bramki. Nie grzeszył on jednak dzisiaj skutecznością. I gdy wszyscy spodziewali się, że mecz zakończy się remisem, w polu karnym odnalazł sięGrzegorz Szymik, który uderzeniem po dalszym słupku pokonał Rafała Prochownika. W ostatniej akcji tego spotkania, znakomitą interwencją we własnym polu karnym popisał się ponownie, Szymik, zapewniając tym samym żywczanom trzy punkty.

Soła Kobiernica ? Koszarawa Żywiec 1:2 (1:1)
1:0 Kojder (36?)
1:1 Gruszka (42?)
1:2 Szymik (89?)

Soła: Prochownik ? Hałat, Czarnecki, Dobranowski, Fijak (80? Skórzak), Kojder, Kupczok (85? Baron), Pawlik, J.Ścieszka, Wrona, Gąsiorek
Trener: Skórzak

Koszarawa: Mrok ? Jakubiec, Jurasz, Pępek, Zwardoń, Duda, Fijak, Sz.Gach (75? Szymik), Gruszka (80? Janik), B.Sala (75? M.Gach), Kosibor
Trener: T.Sala