Do dziś jedynym zespołem bez wygranej w sezonie 2014/2015 w bielskiej ?okręgówce? byli piłkarze cieszyńskiego beniaminka. Miejscowy Piast podejmował Koszarawę, która z Żywca wyjechała w trzynastoosobowym składzie.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęli gospodarze. Po kwadransie gry dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Dawid Janoszek. Dziesięć minut później było już 2:0. Centrę w pole karne strzałem głową sfinalizował Pavel Zahatlan. Przed przerwą żywczanie próbowali zdobyć kontaktowego gola, ale Robertowi Mrózkowi po prostopadłym zagraniu zabrakło wykończenia. Po zmianie stron przyjezdni prezentowali się z lepszej strony. Wpierw Michał Duda po dośrodkowaniu Szymona Barcika uderzył nad bramką, a następnie Grzegorz Szymik w dogodnej sytuacji trafił?w  bramkarza. Nie próżnował także Piast, ale Jakub Gałuszka nie dał się po raz trzeci zaskoczyć. W końcówce spotkanie Koszarawa zdobyła bramkę. Świetnym uderzeniem z rzutu wolnego tuż przy słupku popisał się Sławomir Hankus. Podopieczni Tomasza Sali poszli za ciosem, próbowali doprowadzić do wyrównania, ale nie wygrali wyścigu z upływającym czasem.

Piast Cieszyn ? Koszarawa Żywiec 2:1 (2:0)
1:0 Janoszek (18?)
2:0 Zahatlan (29?)
2:1 Hankus (84?)

Piast: Oleksy ? Bujok, Groś, Popelka (57? Tomala), Brachaczek, Rucki, Janoszek (75? Olszar), Wnęk, Stasiak, Lipovsky (75? Warzecha), Zahatlan (88? Brak)
Trener: Bakuń

Koszarawa: Gałuszka ? Berek, Jakubiec, Rus, Hankus, Barcik (61? Dziedzina), K. Janik, Mazgaj (80? Zwardoń), Szymik, Duda, Mrózek