W rundzie jesiennej drużyny Koszarawy i Cukrownika po emocjonującym spotkaniu podzieliły się punktami. Toteż dziś w Żywcu obie ekipy robiły wszystko, aby zgarnąć pełną pulę.

Publiczność zgromadzona na stadionie w Żywcu nie zdążyła jeszcze wygodnie zasiąść na krzesełkach, a już była świadkiem gola gospodarzy. Prawym skrzydłem podążył Rafał Hałat, który świetnie dorzucił na pierwszy słupek Mariuszowi Kosiborowi. Doświadczony snajper z umieszczeniem futbolówki w siatce nie miał najmniejszych problemów. Minęło dziesięć minut, a Koszarawa mogła prowadzić już 3:0. Wybornej sytuacji nie wykorzystali Hałat oraz Kosibor. Z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić podopieczni Andrzeja Myśliwca, którzy Wojciecha Mroka próbowali zaskoczyć głównie po uderzeniach zza ?16?.  W 24. minucie Cukrownik dopiął swego. Z rzutu wolnego w same okienku huknął Bartłomiej Feruga. Miejscowi odpowiedzieć mieli szansę chwilę później. W sytuacji oko w oko z Romanem Nalepą znaleźli się kolejno Hałat i Kosibor, lecz tylko ten drugi był w stanie pokonać golkipera gości. Tym samym do szatni w lepszych nastrojach schodzili żywczanie.

W drugich 45. minutach, choć goli nie widziano, to kibice na nudy narzekać nie mogli. W 55. minucie dwójkową akcję ? jakże widocznego dziś duetu ? Hałat-Kosibor kończył ten drugi. Strzał 20-latkowi jednak w ogóle nie wyszedł. Następnie niecelnie z rzutu wolnego uderzył Bartosz Sala. Cukrownik również swe okazje miał. Szczególnie aktywny był Dariusz Zygma przez którego przechodziło większość akcji zespołu z Chybia. W samej końcówce ?piłkę meczową? miał Błażej Bawoł, lecz jego uderzenie zostało zablokowane w polu karnym. Tym samym trzy punkty zostały w Żywcu.

Koszarawa Żywiec ? Cukrownik Chybie 2:1 (2:1)
1:0 Kosibor (1?)
1:1 Feruga (25?)
2:1 Kosibor (45?)

Koszarawa: Mrok ? Zwardoń, Jakubiec, Pępek, Jurasz, Celej, Janik (88? Kupczok), Kozieł (62? Sz.Gach), Szymik (46? B.Sala), Hałat (72? M.Gach), Kosibor
Trener: T.Sala

Cukrownik: Nalepa ? Adaszek, Feruga, Poloczek, Ł.Kastura (58? Mąka), Zygma, Chmiel, Urbańczyk (70? M.Stokłosa), Wojtoń, R.Szczygielski (70? Pryczek), Bawoł
Trener: Myśliwiec