Nasza I Drużyna podejmowała na własnym stadionie drużynę Skałki Żabnica. W 38 minucie pierwszego i jak się okazało jedynego decydującego gola o zwycięstwie zdobył kapitan drużyny Bartłomiej Jakubiec. Po centrze z bocznego sektora boiska golkipera Skałki pokonał uderzeniem głową. Chwilę później mogliśmy podwyższyć prowadzenie, ale Daniel Bujok nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W drugiej połowie do głosu zaczęli dochodzić goście, lecz w bramce bardzo dobrze spisywał się Jakub Gałuszka. Nasi zawodnicy próbowali kontrataków, co przy jednym udało się zdobyć bramkę za sprawą Mateusza Stankiewicza. Bramka jednak nie została uznana, sędzia dopatrzył się spalonego. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

TS Koszarawa – Skałka Żabnica 1:0 (1:0)

1:0 Jakubiec (38′)

TS Koszarawa: Gałuszka – Sadowski, Jakubiec, Piecha, Móll, Walkiewicz, Widzyk (46′ Stankiewicz), Szymik (70′ Hernas), Talik (70′ Grabski), Bujok, Garncarczyk (80′ Puda) Trener: Tomasz Fijak

Skałka Żabnica: Motyka – Błachut, Dziki, Habdas (72′ Kupczok), Zwardoń, Koźlik (46′ Kumorek), Błasiak, Orzeł, Szwarc, Zelek (90′ Walaszek), Chowaniec Trener: Łukasz Błasiak