Z 13 zawodników Tomasz Sala mógł skorzystać podczas pierwszego letniego sparingu Koszarawy Żywiec. Reprezentant PROFI CREDIT Bielskiej Ligi Okręgowej zaprezentował się jednak z bardzo dobrej strony.

Bez Bartłomieja Jakubca i Mariusza Kosibora, których zatrzymały obowiązki zawodowe,Andrzeja Jury przebywającego do wtorku na wakacjach oraz kontuzjowanych Grzegorza Szymika, Marcina Gustyńskiego, Wojciecha Gruszki, Rafała Zwardonia i testującego się w bielskiej Stali Rafała Hałata, musiała poradzić sobie Koszarawa we wczorajszym sparingu z Jawołcem Stryszawa.

Nieobecnych piłkarzy Tomasz Sala zastąpił zawodnikami testowanymi. I trzeba przyznać, że niektórzy z nich zaprezentowali się naprawdę dobrze. Już w pierwszej połowie jeden z nich, który ostatnio występował na boiskach bielskiej ?okręgówki? otworzył wynik spotkania ładnym uderzeniem. Chwil kilka później dobrze interweniował Wojciech Mrok, którego w przerwie zmienił Jakub Gałuszka.

W drugiej połowie, podobnie jak i w pierwszej, dobrze prezentowali się żywczanie, którzy zdobyli gola numer dwa. Tym razem skuteczny okazał się Michał Duda, który tym samym ustalił wynik spotkania.

Jałowiec Stryszawa ? Koszarawa Żywiec 0:2 (0:0)
Gole dla Koszarawy: testowany zawodnik, Duda

Koszarawa: Mrok (46? Gałuszka) ? testowany zawodnik, Jurasz, testowany zawodnik, Jędrzejas, testowany zawodnik, Janik (46? Tomaszek), Fijak, B. Sala, testowany zawodnik, Duda
Trener: T. Sala