Już w najbliższą sobotę wszyscy ci, którzy noszą się z zamiarem zmiany barw klubowych, mogą spróbować swoich sił w najstarszym żywieckim klubie. Na trening otwarty zaprasza Koszarawa Żywiec. 

19 listopada o godzinie 11:00 na al. Wolności 4 odbędzie się otwarty trening Koszarawy. Uczestniczyć w nim mogą zawodnicy chętni do przywdziewania wiosną barw żywieckiego klubu. – Zależy nam jednak przede wszystkim na piłkarzach, którzy faktycznie czują się na siłach, aby wzmocnić nasz zespół – mówi Sławomir Białek, szkoleniowiec naszego zespołu. Sobotnie zajęcia będą miały również charakter oficjalnego zakończenia rundy jesiennej.
Żywczanie do treningów powrócą początkiem stycznia. Zajęcia rozpoczną ważeniem, następnie trener Białek planuje rozruch wybierając się na górę Grojec, przewidywane są również ćwiczenia wydolnościowe w żywieckim parku. Nie zabraknie również oczywiście treningów z piłką na orliku oraz meczów kontrolnych. – Zagramy z wymagającymi przeciwnikami, w większości IV-ligowcami. Jestem zdania, że nie ma sensu granie z a-klasowymi drużynami. Powinniśmy uczyć się od lepszych – komentuje nasz rozmówca.

Więcej szczegółów w sprawie sobotniego treningu można uzyskać pod numerem telefonu: 662-383-612 – Arkadiusz Oczko, kierownik drużyny TS Koszarawa.