– Żywczanom daję małe szanse na osiągnięcie remisu – powiedział Sportowym Beskidom Andrzej Myśliwiec, szkoleniowiec Cukrownika Chybia, który dla tegoż to portalu zapowiedział 8. kolejkę Bielskiej Ligi Okręgowej.

? Graliśmy zarówno z Koszarawą, jak i zespołem z Bestwiny. Dla mnie faworytem są goście. Żywczanom daję małe szanse na osiągnięcie remisu.

Zdecydowanie na dobre tory wróciła Wisła. O początku niemrawym wszyscy już zapomnieli. W sobotę, na własnym boisku, czas na kolejne zwycięstwo.

W rywalizacji dwóch beniaminków możliwy jest każdy wynik. Obie drużyny liczą na trzy punkty, aby wygrzebać się z dolnych rejonów tabeli. Więcej szans daję gospodarzom, ale jak mówiłem żadnego rozstrzygnięcia wykluczyć nie można.

O najwyższe cele aspiruje Pasjonat i Kuźnia. Spodziewam się wyrównanego spotkania. Stawiam w nim na gospodarzy.

Wiadomo doskonale, jakie aspiracje mają w Skoczowie. Niespodzianki w meczu Beskidu z Maksymilianem jest wykluczona. Zdecydowanie wygra faworyt.

Patrząc po dotychczasowych kolejkach Skałka Żabnica to największe zaskoczenie in plus w początkowej fazie sezonu. Punkty w konfrontacji z Góralem są realne. Skłaniam się w swojej ocenie nawet ku wygranej Skałki.

MRKS w końcu cieszył się z wygranej i jest to jakiś powiew optymizmu dla tego zespołu. W Leśnej czechowiczanie są w stanie pójść za ciosem. Typuję pełną pulę dla gości z ?podpórką? na remis.

Ze Świtem jesteśmy w sąsiedztwie w tabeli. Ale patrząc na naszą grę, to uważam, że powinniśmy mieć aktualnie kilka punktów więcej na koncie. Różne czynniki złożyły się na to, że jest inaczej. Szukamy dalej punktów i liczę, że w Cięcinie przełamiemy się. Chcemy być wyżej w tabeli i stać nas na to.

Program 8. kolejki:

26.09.2015 r. (sobota), g. 16:00
Beskid Skoczów ? Maksymilian Cisiec
Świt Cięcina ? Cukrownik Chybie
WSS Wisła w Wiśle ? LKS ?99 Pruchna
Koszarawa Żywiec ? LKS Bestwina

27.09.2015 r. (niedziela), g. 16:00
LKS Leśna ? MRKS Czechowice-Dziedzice
Soła Kobiernice ? Spójnia Zebrzydowice
Pasjonat Dankowice ? Kuźnia Ustroń
Metal Skałka Żabnica ? Góral Żywiec