Na zakończenie zmagań w Bielskiej Lidze Okręgowej Koszarawa Żywiec podejmowała przed własną publicznością Sołę Rajcza. Nasza drużyna wygrała te spotkanie 2:0.

Już od początku meczu Koszarawa stwarzała sobie coraz to lepsze sytuacje strzeleckie i tylko nieprawdopodobne szczęście i brak skuteczności napastników gospodarzy, ratowały drużynę z Rajczy od utraty bramki.

Dopiero w 74 minucie gry z najbliższej odległości drogę do bramki znalazł Sebastian Pępęk i po zamieszaniu pod bramką Arasta zdołał umieścić piłkę w siatce rywali. Rozochocona zdobycie bramki drużyna gospodarzy dążyła do zdobycia kolejnych goli. Sztuka ta powiodła się uderzeniem z pierwszej piłki Mariusza Kosibora z 80 minuty. Gol ten, jak się ostatecznie okazało, ustalił wynik spotkania, dzięki czemu Koszarawa zanotowała awans na miejsce szóste, Soła spadła na pozycję dziesiątą.

Koszarawa Żywiec – Soła Rajcza 2:0 (0:0)
1:0 Pępek (74′)
2:0 Kosibor (80′)

Koszarawa: Pawlus – Piecha, Jakubiec, Pępek, Drewniak, Dunat, Bąk (46′ Lavruk), Hałat (88′ Liczewski), Kosibor (80′), Hernas (80′ Kijas), Hernas (65′ Garncarczyk)
Trener: Daniel Bąk

źródło: beskidzkapilka.pl