I Drużyna odniosła czwarte zwycięstwo z rzędu. Na własnym stadionie pokonaliśmy Podhalankę Milówka 2:1. Drużyna przyjezdna z Milówki prowadzenie objęła w minucie 20. Maciej Móll faulował przeciwnika w polu karnym, za co sędzia podyktował rzut karny. Wojciech Mrok uderzenie Szymona Śleziaka z 11. metra obronił, ale wobec dobitki był już bezradny. W drugiej połowie inicjatywę przejęła nasza drużyna, która w 53. minucie doprowadziła do wyrównania. Z „wapna” piłkę do siatki skierował Bartłomiej Jakubiec. Wkrótce bliscy szczęścia byli Przemysław Jurasz oraz Michał Talik, lecz zabrakło im precyzji. Stoickim spokojem w polu karnym rywala wykazał się natomiast Rafał Piecha, który po podaniu Jakubca przymierzył z bliska na 2:1.

TS Koszarawa – Podhalanka Milówka 2:1 (0:1)

0:1 Śleziak (20′)
1:1 Jakubiec (53′)
2:1 Piecha (73′)

TS Koszarawa: Mrok – Móll (65′ Sułowicz), Jakubiec, Piecha, Jurasz, Widzyk, Walkiewicz, Stankiewicz (55′ Janik), Szymik (80′ Hernas), Talik, Bujok Trener: Tomasz Fijak

Podhalanka Milówka: Jacak – Shymanytsia, Śleziak, Suchowski (70′ Sikora), Tracz, Kalfas, Nicoś, Szczotka (80′ Kozieł), Motyka, Waligóra, Gilek (10′ Pytel) Trener: Mateusz Kozieł