W meczu zaległej 17-tej kolejki pokonujemy na własnym stadionie drużynę Metalu Węgierska Górka 7:1. W przeciwieństwie do dwóch ostatnich meczy, gdzie szybko traciliśmy bramkę i mecze nie układały się po naszej myśli, to w dzisiejszym los się odwrócił. Nasi zawodnicy od pierwszego gwizdka zdominowali rywali, nie pozwalając drużynie przyjezdnej na zbyt wiele. Wynik spotkania otworzył w 2. minucie Michał Garncarczyk. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się 5 minut później. Chwilę wcześniej Rafała Pawlusa pokonał natomiast Grzegorz Szymik. Przed przerwą nasza drużyna cieszyła się jeszcze po bramkach Przemysława Jurasza, Sebastiana Sadowskiego oraz Hugo Nejfelda, który bezbłędnie przymierzył zza 16. metra. Metal odpowiedział raz – Wojciecha Mroka do kapitulacji zmusił Paweł Ficek. Po przerwie tempo spotkania opadło. Nasi piłkarze kontrolowali wydarzenia boiskowe, lecz nie atakowali już z takim animuszem. Końcowy wynik w 77. minucie ustalił Garncarczyk, kompletując jednocześnie hattricka. W doliczonym czasie gry Pawlus obronił natomiast rzut karny wykonywany przez Jurasza.  Metal mecz kończył w 9., wszak po dwóch żółtych kartkach murawę opuścili Adrian Pawlus oraz Eryk Cel.

TS Koszarawa – Metal Węgierska Górka 7:1 (6:1)

1:0 Garncarczyk (2′)
2:0 Szymik (5′)
3:0 Garncarczyk (7′)
4:0 Jurasz (14′)
5:0 Sadowski (18′)
5:1 Ficek (27′)
6:1 Nejfeld (31′)
7:1 Garncarczyk (77′)

TS Koszarawa: Mrok (46′ Nowak) – Móll (46′ Pilarczyk), Piecha, Piecuch, Jurasz, Szymik (46′ Cader), Walkiewicz (55′ Bąk), Nejfeld, Stankiewicz (46′ Talik), Sadowski (55′ Puda), Garncarczyk  Trener: Tomasz Fijak

Metal Węgierska Górka: Pawlus – Parfieńczyk, Gawliński (23′ Kuras), Jachowicz, Bąk (20′ Cel), Barabasz (30′ Pękala), Kochutek (70′ Mozol), A. Pawlus, D. Pawlus (46′ Mikś), Juraszek, Ficek Trener: Robert Sołtysek