I Drużyna w ostatnim meczu rundy jesiennej podejmowała nlawłasnym stadionie zespół KKS Spójni Zebrzydowice. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. W pierwszej połowie mecz w naszym wykonaniu był bardzo dobry co pozwoliło drużynie zdobyć dwa gole. Jako pierwszy piłkę do siatki skierował Michał Garncarczyk po dwójkowej akcji Daniel Bujok – Przemysław Jurasz i podaniu tego drugiego. Na 2:0 trafił natomiast Jurasz, który wykorzystał niepewną interwencję Radosława Kalisza. W drugiej połowie role się odwróciły, to goście zaczęli grać bardziej ofensywnie co stwarzało nam problem w tworzeniu dogodnych sytuacji bramkowych. Spójnia Zebrzydowice w 57. minucie złapała kontakt z gospodarzami, gdy piłkę do własnej siatki niefortunnie skierował Bartłomiej Jakubiec. Piłkarze Spójni grali odważniej i szukali wyrównania, ale Wojciech Mrok zaskoczyć się nie dał. Bardzo dobra postawa naszego golkipera pozwoliła gospodarzom cieszyć się z 3 punktów po meczu.

TS Koszarawa – KKS Spójnia Zebrzydowice 2:1 (2:0)

1:0 Gancarczyk (31′)
2:0 Jurasz (31′)
2;1 Jakubiec (43′)

TS Koszarawa: Mrok – Sadowski, Jakubiec, Piecha, Jurasz, Talik (46′ Bąk), Walkiewicz, Stankiewicz, Bujok (86′ Puda), Szymik, Garncarczyk (62′ Hernas) Trener: Tomasz Fijak

KKS Spójnia Zebrzydowice: Kalisz – Wiącek, Łupiński, Potrząsaj, Pastuszak, Demczak, Michalski (46′ Piguła), Sz. Paluch, Nowak, Kopiec (80′ Pawełko), Wójcikowski (46′ Sękowski) Trener: Dariusz Owczarczyk