W miniony weekend swoje mecze rozgrywały grupy młodzieżowe Koszarawy. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych drużyn.

Juniorzy Starsi:

DSC_0040

W sobotę o 11:30 na stadionie przy al. Wolności 4 Juniorzy Starsi Koszarawy rozegrali spotkanie z Sołą Rajczą. Nasi zawodnicy mimo otrzymania walkowera w ostatnim meczu, co przekreśliło definitywnie ich szansę na awans, zaczęli spotkanie z wysokiego ?C?. Po kilku minutach strzelanie rozpoczął Rafał Hałat wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Soły. 5. minut później było już 2-0, a bramkę strzelił Szymon Ormaniec po błędzie obrony oraz golkipera gości. Na 3:0 podwyższył Hałat, który wyprzedził obrońcę naszych przeciwników i strzelił swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy żywczanie zdobyli kolejną bramkę. Po dośrodkowaniu Hałata, obrońca Soły skierował piłkę do własnej bramki. Po zmianie stron Marcin Gustyński, który w przerwie został przesunięty ze środka pola do linii ataku, już w pierwszej swojej akcji zdobył piękną bramkę uderzeniem zza linii ?szesnastki?.  Nasi juniorzy nie forsowali specjalnie tempa meczu i dłuższymi chwilami nic się nie działo. Kilka minut przed końcem meczu dublet uzbierał Gustyński, który w sytuacji sam na sam pokonał bezradnego bramkarza Soły Rajczy.

TS Koszarawa 6:0 Soła Rajcza

Bramki: Hałat -2, Oramniec, Gustyński -2, sam.

Koszarawa: Gałuszka ? Hankus, Rybarski, Jakubiec, Krasny, Szymik, Tomaszek, Ormaniec, Młyńczyk, Gustyński, Hałat (Barcik)

Trener: Łukańko

Juniorzy Młodsi:

10416793_307860686036046_1736037726_n

W niedzielę podopieczni Tomasza Sali na własnym stadionie podejmowali Skrzyczne Lipową. Początek spotkania napawał optymizmem, ale.. to rywale do przerwy schodzili z dorobkiem dwóch bramek. Wpierw po dośrodkowaniu z prawej strony Paweł Caputa wypiąstkował piłkę wprost pod nogi rywala, który umieścił ją w siatce, a następnie nasz młody golkiper został pokonany po uderzeniu z dystansu. Przed zejściem do szatni żywczanie odpowiedzieli. Świetną centrę Dominika Górnego w pole karne na bramkę zamienił Michał Kasperek. Bliski zdobycia gola był jeszcze m.in. Kacper Jakubiec, ale jego uderzenie po indywidualnej akcji zatrzymało się na słupku. Po zmianie stron podrażniona Koszarawa za wszelką cenę dożyła do wyrówania. Niecelnie na bramkę rywala uderzali m.in. Arkadiusz Oczko oraz Witold Podgórski. Jednak co się odwlecze to nie uciecze. W 65. minucie spotkania uderzenie po dalszym słupku Grzegorza Oczko znalazło drogę do bramki. Chwilę później było już.. 3:2. Strzałem z kategorii „stadionów świata” popisał się Jakubiec, który zapewnił naszej drużynie niebywale cenne trzy punkty.

TS Koszarawa 3:2 (1:2) Skrzyczne Lipowa

Bramki: G.Oczko, Kasperek, Jakubiec

Koszarawa: Caputa (Stasica) – A.Oczko, Małolepszy, Biegun, D.Hankus, Górny, M.Hankus, Podgórski, Jakubiec, G.Oczko, Kasperek (Wiśniowski)

Trener: Sala

Trampkarze:

2

Weekendowe zmagania grup młodzieżowy Koszarawy rozpoczęli Trampkarze Starsi. Nasi zawodnicy po bardzo ciężkim spotkaniu sięgnęli po pełną pulę. Pierwsze 20. minut meczu żywczanie ewidentnie przespali. Wszak dali sobie wbić na przestrzeni tego fragmentu meczu dwie bramki. Pierwsza padła po niefrasobliwości stoperów naszej drużyny, druga z kolei po bardzo dobrym uderzeniu z dystansu, przy którym Artur Łukaszek nie miał szans na skuteczną interwencje. Następnie Mateusz Hankus popisał się indywidualną akcją, wykończoną pewnym trafieniem. Druga bramka dla Koszarawy to niemalże kopia tej pierwszej. Hankus drybluje, schodzi do środka i celnie uderza. Zwycięską bramkę w końcówce zdobył Krzysztof Kubica, który zza 16. przelobował bramkarza rywali.

TS Koszarawa 3:2 Soła Rajcza

Bramki: Hankus -2, Kubica

Koszarawa:  Łukaszek (Kastelik ) – Liczewski, Gancarczyk, Piecha, Gucwa, A. Jakubiec, P. Jakubiec, Kubica, Hankus, Szymczak, Talik