Juniorzy starsi Koszarawy Żywiec zremisowali wczoraj z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Niedosyt w naszej drużynie był olbrzymi.

 

Junior Młodszy: Koszarawa Żywiec – Soła Kobiernice 5:0
Koszarawa: Owsionka, Tyc, Pilarczyk, Pawłowski, Bieda, Sowa, Sadowski, Cader, Legierski, Pawłowski P. Łukańko, oraz Kocierz, Adamczyk, Juraszek, Okrzesik, Owsionka M.
Bramki: 2 Łukańko, Bieda, Cader, Juraszek 

Trener: Grzegorz Szymik

Wypowiedź trenera: Najlepszy nasz mecz w tym sezonie. Cieszy, że bramki padały po fajnie skonstruowanych akcjach i że udało się nam zrewanżować ekipie z Kobiernic za bolesną porażkę z pierwszej kolejki

 

2 czerwca  juniorzy starsi: TS Koszarawa vs TS Podbeskidzie II – 3:3 (1:2)

Koszarawa: J. Nowak – Nosalik (46′ Jędrzejczyk), Piecuch, Płonka, Pilarczyk – D. Nowak (80′ Filipiak), Cader (60′ Oganisyan), Jeżewski, Pyjas (70′ Mrzygłód), Mentel – Karpeta
Bramki: 3 – Karpeta

Trener: Mateusz Hernas

Wypowiedź trenera: „Szkoda” to pierwsze słowo, jakie ciśnie się na myśl po takim meczu. Mimo tego, że przeciwnik lepiej operował piłką to stworzyliśmy sobie wystarczająco dużo okazji strzeleckich, by wygrać. Mecz kibicom mógł się na pewno podobać. My żałujemy zwłaszcza kilku okazji z końcówki spotkania. Szanujemy jednak punkt, jestem dumny z postawy drużyny i czekamy już z niecierpliwością na kolejnych ligowych rywali.