8 meczów kontrolnych zaplanował swoim podopiecznym Daniel Bąk, trener żywieckiej Koszarawy w ramach przygotowań do rundy wiosennej. 

Piłkarze Koszarawy do treningów powrócą w połowie stycznia. Już po kilku dniach szlifowania formy rozegrają pierwszy test-mecz. Rywalem żywieckiego zespołu będzie wicelider Ligi Okręgowej Bielsko-Tyskiej LKS Bestwina. Następnie zawodnicy prowadzeni przez Daniela Bąkasparować będą z MRKS-em II Czechowice-Dziedzice, Czarnymi Jaworze, Strumieniem Polanka Wielka (oświęcimska A-klasa), Skawą Wadowice (wadowicka A-klasa), LKS-em Sopotnia i GLKS-em Wilkowice. Wciąż trwają poszukiwania sparingpartnera na 1 lutego. 

Jak natomiast prezentują się plany transferowe klubu z Żywca? – Zimą okres transferowy jest bardzo ciężki. Jeżeli kadra, którą dysponujemy utrzyma się w 100 procentach, to chciałbym, aby dołączył do nas jeden zawodnik o inklinacjach ofensywnych. Dodatkowo jestem przekonany, że dwóch piłkarzy, z których jesienią z różnych powodów skorzystać nie mogłem, na wiosnę będą solidnymi wzmocnieniami i podniosą jakość zespołu – stwierdził Bąk. 

 
Plan sparingów Koszarawy Żywiec: 

25 stycznia – LKS Bestwina 
1 lutego – wolny termin 
8 lutego – MRKS II Czechowice-Dziedzice
15 lutego – Czarni Jaworze
22 lutego – Strumień Polanka Wielka 
29 lutego – Skawa Wadowice

7 marca – LKS Sopotnia 
14 marca – GLKS Wilkowice