Wczoraj podopieczni Tomasza Sali na własnym stadionie podejmowali drużynę BKS-u Stal Bielsko-Biała. Żywczanie po bardzo dobrym spotkaniu zainkasowali trzy punkty.

Wraz z pierwszym gwizdkiem arbitra Koszarawa rzuciła się do ofensywy, co miało przełożenie na zdobycze bramkowe. Już do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 4:0. Wpierw nienagannym technicznie uderzeniem Grzegorz Oczko otworzył worek z bramkami, a następnie sporą przytomnością w polu karnym wykazał się Dominik Górny, powiększając przewagę do dwóch goli. Przed przerwą trafili również Witold Podgórski oraz Michał Kasperek. Ten pierwszy popisał się świetnym uderzeniem zza „16.”, z kolei Kasperek wpakował piłkę do siatki głową. Po zmianie stron BKS do świątyni strzeżonej –  w tej połowie – przez Pawła Caputę trafili dwukrotnie. Owe bramki podzieliła bramka Aleksandra Jakubca, który wygrał pojedynek sam na sam z bielskim golkiperem.

TS Koszarawa u17 5:2 (4:0) BKS Stal u17

Bramki dla TSK: G. Oczko, Kasperek, Podgórski, Jakubiec, Górny

Koszarawa: Stasica (40′ Caputa) – Kippa, Studencki, Małolepszy, D.Hankus, Górny (70’A.Jakubiec), Podgórski, M.Hankus (75′ P.Jakubiec), G.Oczko (65′ M.Hankus), K.Jakubiec, Kasperek (40′ A.Oczko)

Trener: Tomasz Sala