Dzisiejsza konfrontacja naszej drużyny zapowiada się na niezwykle emocjonującą. Koszarawa przed własną publicznością podejmie wicelidera, który…

… do Żywca taki pewny siebie zawitać nie może. Podopieczni Tomasza Sali w pięciu ostatnich meczach, aplikując w nich rywalom 17 bramek, zainkasowali punktów 13, z kolei piłkarze Tomasza Wuwra dziewięć.

KS Wisła w Wiśle powstała w 1953 roku i jest obecnym spadkowiczem z IV ligi. Wiślanie po 25. kolejkach wciąż mają szansę na powrót na wyższy szczebel, jednakże musieliby przeskoczyć innego spadkowicza – Spójnię Landek – do której tracą „oczek” pięć. Dobre wyniki KS-u to w głównej mierze zasługa ich bramkostrzelnych napastników. Michał Pietraczyk w tym sezonie bramkarzy rywali pokonywał już razy 20, z kolei Paweł Leśniewiecz drogę do siatki znajdywał razy 14. W meczu jesiennym lepsi okazali się rywale, którzy pokonali naszą drużynę 3-0.

Przypominamy, że dzisiejsze spotkanie o Mistrzostwo Bielskiej Ligi Okręgowej pomiędzy Koszarawą Żywiec a KS Wisła odbędzie się na al. Wolności w Żywcu o godzinie 17.00.