Wczoraj odbyło się Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zebranie członków Towarzystwa Sportowego „Koszarawa” w Żywcu, na którym powołano nowy zarząd klubu.

Działający na warunkach stowarzyszenia klub TS Koszarawa co 4 lata zobligowany jest do organizowania Walnego Wyborczo-Sprawozdawczego Zebrania członków klubu. Ten termin przypadł na piątek 27 grudnia, w którym powołano nowy zarząd. Na jego czele stanął ponownie Janusz Wiwatowski, który przez ostatnie 12 lat piastował tę funkcję. Na swoich stanowiskach – wiceprezesów – pozostali Stanisław Oczkowski oraz Zbigniew Kruszecki
 
Co ciekawe, w zarządzie znaleźli się także m.in. obecni zawodnicy Koszarawy. Bartłomiej Jakubiec i Mariusz Kosibor, bo o nich mowa, będę przede wszystkim odpowiadać za rozwój klubu w segmencie sportowym. – Cieszymy się, że zarząd obdarzył nas zaufaniem. Jestem w tym klubie już prawie 8 lat. Zdążyłem zżyć się z Koszarawą i chcę, aby ten nieprzeciętny klub wrócił na należne mu miejsce, którym na pewno nie jest „okręgówka”. Zarząd ma wiele pomysłów jak rozwinąć i podnieść wartość naszego Towarzystwa, które w przyszłym roku świętować będzie 110-lecie istnienia – powiedział nam Jakubiec. 
 
Na walnym zgromadzeniu obecni byli także inni zawodnicy I i II drużyny. Przemysław Jurasz oraz Krzysztof Janik powołani zostali do komisji uchwał i wniosków, natomiast Kacper Wiśniowski do skrutacyjnej. 
 
Pełny zarząd: 
Janusz Wiatowski – prezes
Stanisław Oczkowski – wiceprezes
Zbigniew Kruszecki – wiceprezes 
Janusz Łukaszek – członek
Arkadiusz Oczko – członek 
Mariusz Kosibor – członek 
Bartłomiej Jakubiec – członek