Już dziś Koszarawa zmierzy się ze Świtem w Cięcinie. Spotkania derbowe zawsze zapowiadają się ciekawie, dziś jednak smaczku dodają jednak również…

Zeszłotygodniowe zwycięstwo na pewno jeszcze bardziej podniosło morale w szatni, które w minionych tygodniach i tak były wysokie. Atmosferę zatem budują wyniki?
? Nie od dziś wiadomo, że dobry wynik to najważniejszy czynnik dobrej atmosfery. Ostatnie zwycięstwa dodały pewności siebie i spokoju. Jestem jednak świadomy i myślę, że zawodnicy również, że nasza gra nie wygląda najlepiej i musimy pracować nad jej poprawą.

Już dziś zagracie w Cięcinie ze Świtem. Derby zawsze są ciekawe, ale tym razem smaczku dodają również? szkoleniowcy. Nie jest tajemnicą, że przyjaźni się trener z Sewerynem Koścem, notabene opiekunem Świtu. Pokonanie kolegi chyba troszkę satysfakcji przysparza?
? Z Sewerynem znamy się bardzo długo, jeszcze z czasów gdy obydwaj mieszkaliśmy w Jastrzębiu. Zrobił fajny wynik z Cięciną mimo iż nie ma tam ?wielkich nazwisk? i szerokiej kadry. Przyjaźnimy się, ale jutro każdy z nas zrobi wszystko żeby swoją drużynę poprowadzić do zwycięstwa.

Czytaj więcej na thecitylife.pl