W sobotnie popołudnie nasza drużyna pokonała Cukrownik Chybie. Do tego spotkania powracamy… trójgłosem.

Tomasz Sala: Jestem zadowolony tylko z wyniku, a co za tym idzie trzech punktów. Na pewno nie z gry, bo ta wyglądała słabo. Mimo to stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, które powinniśmy zamienić na bramki. Stać nas na lepszą grę i będziemy pracować nad tym, żeby pokazać to w kolejnych meczach.

Maksymilian Celej: Mecz w naszym wykonaniu nie należał do najlepszych, rozegraliśmy już wiele lepszych w tym sezonie. Trzy punkty jednak cieszą, tym bardziej po serii remisów. Rywal zaprezentował się nieźle, szczególnie po zdobyciu wyrównującego gola był bardzo groźny. 

Kamil Kozieł: Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, bo już pierwsza akcja przyniosła bramkę. Mieliśmy później wiele sytuacji, ale brakowało nam skuteczności. Z biegiem czasu Cukrownik przejął inicjatywę i wyrównał po moim błędzie. Przed przerwą udało nam się jednak ponownie wyjść na prowadzenie, które utrzymaliśmy już do końca meczu. Zwycięstwo te jest bardzo ważne w kontekście psychologicznym, mam nadzieję, że teraz strzelanie goli przychodzić nam będzie łatwiej.