Jeżeli interesujesz się piłką nożną, pragniesz zrobić coś dla dobra klubu i chcesz spróbować swoich sił, jako redaktor naszej strony nie zwlekaj i już teraz zgłoś się do naszej redakcji.

Wystarczy trochę wolnego czasu! Poszukujemy również osób ambitnych i pracowitych, którzy nie zrażą się po pewnym czasie pracy z nami.

Nasz serwis wciąż się rozwija. Codziennie przybywają na niego nowi czytelnicy i z tej racji chcemy dać Wam wszystkim szansę bycia redaktorem na naszej stronie! Aby dostać się do redakcji nie trzeba mieć żadnych kwalifikacji ani doświadczenia.

Co należy zrobić by dostać się do redakcji? 

Trzeba wysłać zgłoszenie przez komunikator, który znajduje się w zakładce ?Redakcja? lub skontaktować się z nami poprzez ?Gadu Widget?.

Co powinno być umieszczone w zgłoszeniu?
W zgłoszeniu powinny się znaleźć podstawowe informacje typu: imię, wiek, doświadczenie oraz różnego rodzaju inne rzeczy, które waszym zdaniem miałyby pomóc w pozytywnym rozpatrzeniu waszego zgłoszenia.

Wymagania  (redaktor):

? Bardzo dobra znajomość języka polskiego

? Spora wiedza na temat Koszarawy

? Odrobina wiedzy o beskidzkiej piłce

? Sporo wolnego czasu oraz zapału do pracy

? Stały dostęp do internetu

Z czasem bycie redaktorem na naszej stronie przynosi wiele korzyści! Doświadczenie czy różne nagrody to tylko ich część! Sprawdź sam!