Świadkami świetnego spotkania była publiczność zgromadzona w Żywcu. Faworyzowana Spójnia Landek mierzyła się z miejscową Koszarawą. 

Mecz lepiej rozpoczęli goście. Już w 2. minucie piłka ostemplowała słupek po uderzeniu Mateusza Gajka. W odwecie Michał Duda nie trafił czysto w piłkę. Następnie nieznacznie pomylił się Grzegorz Gomółka. W 27. minucie Koszarawa stanęła przed wyborną sytuacją do objęcia prowadzenia. Krzysztof Janik z czterech metrów przeniósł jednak głową piłkę nad poprzeczką. Przed przerwą podopieczni Tomasza Sali zaatakowali jeszcze raz. Dobrą techniką w polu karnym popisał się Mariusz Fijak, następnie wystawił piłkę Dudzie, ale jego uderzenie zostało zablokowane. Ciekawie pod bramką Spójni było także od razu po zmianie stron. Po uderzeniu Janika dobrą interwencją popisał się Zbigniew Huczała. Chwilę później dobrze spisał się Jakub Gałuszka, który obronił uderzenie Adriana Szwarca. W 70. minucie rozpoczęły się prawdziwe piłkarskie emocje. Dawid Frąckowiak nie trafił do bramki z dwóch metrów, Robert Mrózek minął Huczałę a następnie uderzył w boczną siatkę, z kolei Wojciech Gruszka z kilku metrów trafił w? leżącego bramkarza. W 80. minucie ofiarną interwencją popisał się Andrzej Jura, który w tym spotkaniu niejednokrotnie ratował plecy Koszarawie. W końcówce spotkania emocji nie wytrzymał Michał Siedlok, który za wślizg od tyłu otrzymał czerwień. W doliczonym czasie gry Spójnia zdobyła bramkę. Gałuszka wykopuję piłkę, ta spada wprost pod nogi Frąckowiaka, który będąc na 25. metrze przelobował bramkarza. To spotkanie najlepiej obrazuje Koszarawę i Spójnię w tym sezonie. Żywczanie przez jedną nieuwagę zostają z niczym, goście dzięki konsekwentnej grze świętują.

Koszarawa Żywiec ? Spójnia Landek 0:1 (0:0)
0:1 Frąckowiak (90+?)

Koszarawa: Gałuszka ? Zwardoń, Jakubiec, Jura, Berek, Mrózek (73? Barcik), K. Janik. Gruszka, Fijak, Dziedzina (77? Szymik), Duda (86? Romanowski)
Trener: Sala

Spójnia: Huczała ? Łacek (46? Szczyrbowski), Kubica, Siedlok , Wójcik, Szczepanik (55? Pszczółka), Gomółka, Szwarc (90? Genc), Gajek (70? Stawicki), Adamczyk, Frąckowiak
Trener: Zadylak